icon

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

10.09.2016

Виконком Сагунівської сільської ради відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», просить жителів с.Сагунівка прийняти участь у громадському обговоренні пропозиції голови Сагунівської сільської ради про ініціювання добровільного об’єднання Худяківської територіальної громади та Сагунівської територіальної громади. (розпорядження додається)
Ваші пропозиції просимо надати до 08.10.2016р. для врахування при подальшому прийнятті рішення Сагунівською сільською радою.

УКРАЇНА
СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА
САГУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про ініціювання добровільного
об’єднання територіальних громад

Відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Ініціюю добровільне об’єднання Худяківської територіальної громади (село Худяки) та Сагунівської територіальної громади (село Сагунівка) в Сагунівську територіальну громаду з центром у селі Сагунівка.

2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.

3. Включити до порядку денного наступної сесії УІІ скликання Сагунівської сільської ради питання про добровільне об’єднання Худяківської територіальної громади (село Худяки) та Сагунівської територіальної громади (село Сагунівка) в Сагунівську територіальну громаду з центром у селі Сагунівка.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова І.І.Бодяненко

16.09.2016р.
№ 35

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!