icon

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ*ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

23.05.2017

ІНФОРМАЦІЯ
Сагунівської сільської ради про оголошення конкурсу з відбору
суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки комунального майна
Назва об’єктів:
1. –  житловий будинок, з нежитловими приміщеннями, загальною площею 72,2 кв.м, житлова площа 42,2 кв.м.,  по вул.Черкаська,66 с.Сагунівка Черкаський район, Черкаська область. Форма власності комунальна. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта для проведення  аукціону.

 1. – автомобіль ЗАЗ1102, 1994р.в. службовий, кузов ХТЕ110206R0282850Наявність об’єктів, що містять державну таємницю – немає.Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:
  відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта;  досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку  майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.
  Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку   майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та  підписання  звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копії сертифіката  суб’єкта  оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).Претендент подає у запечатаному конверті пропозицію щодо вартості виконання робіт (з врахуванням вартості рецензії на аукціонні об’єкти), калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: ,,На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”.Конкурсну документацію подавати до Сагунівської сільської ради до   12.06.2017 р.  за адресою: 19644 Черкаська область, Черкаський район, с.Сагунівка,  вул.Лесі Українки,77/4

   

   

  Конкурс відбудеться 15.06.2017р.   Телефон для довідок 342-231., 067-556-54-94

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!