icon

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

04.11.2017

Сагунівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна комунальної власності Сагунівської сільської ради .
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для продажу через аукціон: автомобіль УАЗ-3303,1995р.в. кузов R0293826.
Учасникам конкурсу потрібно подати до Сагунівської сільської ради конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 р. № 60/28190.
Вимоги до претедентів для участі в конкурсі викладені в Р.111 Положення.
Вимоги до конкурсної документації, Порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах I, II, III та додатках до нього.
Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2-4 до Положення формами.
До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:
копія установчого документа претендента;
копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.
Місце знаходження комісії: с.Сагунівка, вул.Лесі Українки,77/4 (Сагунівська сільська рада), телефон для довідок: 067-556-54-94,342-698.
Кінцевий термін подання конкурсної документації: до 16,00год., 30 листопада 2017року.
Конкурс відбудеться 08 грудня 2017року о 10.00 год. за адресою: с.Сагунівка, вул.Лесі Українки,77/4 Сагунівська сільська рада, актова зала.

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!