ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВИМ 2017 РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні жителі та гості с.Сагунівка!

Перш за все я хотіла б привітати всіх вас з святами Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята пройдуть у доброзичливій, радісній, теплій атмосфері!
Нехай вони принесуть Вам гарний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил та наснаги у завтрішньому дні!
Нехай у Ваших домівках панують добробут і злагода!
Міцного Вам здоров”я, достатку, родинного щастя і благополуччя, миру й успіхів у всіх починаннях!
Рік, що минув був непростим та водночас насиченим важливими подіями, випробуваннями, сповнений напруженої праці та пошуку вірних рішень.
Хочу відмітити позитивні сторони та здобутки, яких ми разом досягли впродовж 2016 року, обумовити позитивні напрямки діяльності депутатського корпусу, виконавчого комітету, звичайно, намітити конкретні завдання для себе особисто, депутатів, членів виконкому, що сприятиме подальшому розвитку села.
З приємністю відзначаю, що виконавчий комітет сільської ради посідає дедалі помітніше місце в житті жителів нашого села, адже роль місцевого самоврядування з року в рік помітно зростає, воно стає більш організованим та впливовим.
Розпочну з того, що Сагунівська сільська рада в своїй роботі завжди була та залишається публічною та відкритою у своїй діяльності, про що свідчить робота з висвітлення новин на офіційному сайті, а також постійні зустрічі з односельчанами.
Про свою відкритість та роботу для односельчан свідчить і те, що апарат сільської ради, як в цьому, так і в попередні роки приймає та обслуговує населення не тільки в приймальні дні. Відповіді на звернення намагаємось надавати вчасно. Робочий день у нас ненормований. Часто за необхідності працюємо у вихідні дні, вирішуючи ті чи інші питання.
Серед важливих завдань які були поставлені і вирішені на протязі 2016 р. хотілося відмітити:
По-перше велась і ведеться робота по дотриманню правил благоустрою нашого села, згідно графіку, налагоджено централізований вивіз сміття. Окрім того, проводиться роз’яснення серед населення щодо відповідальності за порушення чинного законодавства в сфері охорони навколишнього природного середовища. Постійно вживаються заходи з упорядкування сільського кладовища, на якому з квітня по жовтень проводився благоустрій, зокрема: чистка від заростей, збір сміття, обкошування бур’янів, встановлено туалети тощо.
Результат є, але, звичайно, хочеться більшого і тут, в першу чергу, дорогі односельчани, все залежить від нас. Якщо ми будемо наводити лад біля своїх дворів, не утворювати стихійних звалищ, то наше село буде мати належний вигляд.
У минулому році нами проведено велику роботу по асфальтуванню доріг села, нам вдалось заасфальтувати проблемні ділянки сільських доріг. Роботи виконувались за рахунок коштів сільського бюджету. Станом на сьогодні ми ведемо перемови по капітальному ремонту вул.Косова, розуміємо що
обіцяли нашим односельчанам за свою каденцію довести дану дорогу в належний стан.

Сільська рада підтримує ініціативи громади у розвитку культури. І в минуломі році приділено значну увагу галузі культури. Серед важливих питань функціонування галузі культури є робота гуртків художньої самодіяльності у сільському будинку культури, зокрема народного аматорського колективу села Сагунівки. За рахунок спонсорських коштів оновлено костюми для виступів. Бо наші дівчата мають бути найкращими. Спільними зусиллями відремонтовано дах будинку культури та встановлено електроопалення, замінено вікна. На протязі минулого року закуплені нові книги в дитячу сільську бібліотеку, встановленого комп’ютер та підключеного інтернет. Плануємо відкрити танцювальний та хоровий гурток для дітей, тому що розуміємо що діти – це наше майбутнє і від того, який внесок ми внесемо в їх розвиток, виховання, чи зуміємо закласти поняття цінностей, таке майбутнє вони створюватимуть. В народі говорять вкладіть в своїх діток маленьке зерно, і в майбутньому воно проросте величезним деревом і віддячить вам багатим врожаєм!
Незважаючи на складнощі з фінансуванням, нами проведено ремонт покрівлі дитячого садка «Пролісок», встановлено сучасний опалювальний котел, оновлені в музичних кімнатах килимові покриття, закуплено новий посуд, ножі, морозильні камери, кухонні столи, для занять з дітками придбано мультимедійні дошки, проектори та ноутбук. Учням перших класів у дві школи закуплені букварі. Для середньої школи придбано плазмовий телевізор та холодильник. Для восьмирічної школи замінено аварійне вікно та придбано плазмовий телевізор. Розуміємо що проблем в освітніх закладах багато і їх потрібно вирішувати. Першочерговим завданням яке ми сьогодні перед собою ставимо, це створення належних побутових умов в закладах соціальної сфери, задля підвищення соціальних стандартів життя громадян сільської місцевості.
По програмі розвитку благоустрою закуплено дитячий майданчик, який встановлено в центрі та будується зона відпочинку для жителів та гостей села.
Нам вдалося навести лад біля пам’ятника загиблим воїнам у Великій вітчизняній війні провести реконструкцію та посадити красиві і яскраві клумби з дотриманням принципів флористичного дизайну.
Крім того, ми постійно тримаємо на контролі питання – епідеміологічної ситуації на території ради, виконання програм, прийнятих сільською радою , йдеться про такі важливі складові життєдіяльності села, як розвиток малого підприємництва, в першу чергу в сільській місцевості, охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів, розвиток освіти, культури, медицини, фізичної культури і спорту, соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, боротьба зі злочинністю на території ради та інші.
Адже саме завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, виконавчої влади впродовж звітного періоду ми організували і провели 16 сесій сільської ради, на яких роз¬глянули актуальні питання життєдіяльності громади села. Також важливими для депутатського корпусу, виконкому і життя села були бюджетні питання: затвердження, внесення змін та уточнення сільського бюджету.
А зараз користуючись нагодою хочу ще раз подякувати всім Вам, за плідну працю, за допомогу у вирішенні проблемних питань, які виникали на протязі року і привітати Вас ….. з Новим Роком та Різдвом Хрестовим.

Сільський голова Ірина Бодяненко.

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!