До Міжнародного Дня людей похилого віку

30 вересня до « Міжнародного Дня людей похилого віку» у нашому селі організовано «вогник тепла» з поздоровленнями святковим столом та концертом, для людей поважного віку.
У цей чудовий день осінній у родинній атмосфері привітали гостей представники народного депутата Сергія Рудика – Оксана Ковтун та Юрій Бардик з побажаннями: добра, щастя, міцного здоров’я, та пригостили присутніх солодощами (торти).
З подарунками завітали на свято Костянтин Омаргалієв заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації та Володимир Лакутін депутат районної ради.
Ігор Нестеренко депутат Черкаської обласної ради та Ірина Бодяненко сільський голова привітали літніх людей які не змогли завітати на свято вдома та подарували продуктові набори.
Ірина Бодяненко звернулась до присутніх з промовою: – Ми зібралися в чудовому товаристві на свято щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ відзначає Міжнародний день ветерана. І саме сьогодні ми віддаєммо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни, яке відбудувало зруйноване. Долі всіх присутніх багато в чому схожі одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті. І буде то бентежна розповідь про стійкість, мужність, працелюбність, відданість громадському обов’язку.
Із святом вас, дорогі друзі! Хай зозуля кує вам літа в здоров’ї, достатку, благополуччі, мирі і злагоді з усією нашою родиною.

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!