Звернення сільського голови 14.05.2018р.

Шановні жителі села Сагунівка,  мені приємно, що Ви слідкуєте за роботою  сільської ради. Звертаюсь до Вас непросто, хочу розвіяти всілякі міфи  які поширюють деякі громадяни.

Поговоримо мовою цифр. Фінансування ДНЗ «Пролісок» на 2018р. заплановано в сумі 2629950,00 гривень  в цю суму входить заробітна плата, продукти харчування, оплата комунальних послуг, енергоносіїв, придбання матеріалів. Субвенція виділена з районного бюджету в сумі 805200,00 навіть не покриває заробітну плату працівників на яку заплановано 1629700,00грн. За інформацією відділу освіти РДА, фактичні видатки на утримання одного вихованця в ДНЗ «Пролісок» становлять 30900 грн.   Це при загальному бюджеті села в 5 мільйонів гривень.

Хочу спитати чи потрібно робити освітлення, ремонтувати погані дороги, соціальні об’єкти, які потребують ремонту, вирішувати соціальні питання населення, надавати допомоги тяжкохворим і т.д.

Завжди чуєш, що за кордоном такі охайні села та міста, а хто облаштовує їм іноземцям їх село чи місто, хто дбає про ту красоту. Кричати ми всі вміємо, а от робити добру справу знайдуться одиниці. Запрошували громаду прийняти участь у наведенні благоустрою на території нашого села, знайшлися одиниці які допомогли колективу сільської ради, а де  ж були «крикуни» – не прийшов ніхто, а Ви «опозиція» – що зробили, де Ваша участь у розвитку села? Оголосили конкурс (соціальний проект) на облаштування території, чекали пропозицій, але жодної пропозиції від жителів села не надійшло. Де Ви «активісти», де Ваші пропозиції? Критикувати ми можемо, а зробити конкретну справу… то де?

Слід зауважити, також, що виконкомом Сагунівської сільської ради, вже більше двох років активно проводять заходи по благоустрою рідного села та санітарного очищення населеного пункту від сміття. Але прилеглі земельні ділянки  до прибудинкових, громадянами села не завжди підтримуються в охайному вигляді (не покошена трава та не обрізані дерева); не сплачуються кошти за централізоване вивезення сміття. Яку допомогу, у цьому напрямку розвитку рідного села, надали «критики» та «активісти».

Не треба шукати «крайніх» і «поганих» в існуючих проблемах громади. Необхідно зважено та раціонально обміркувати і прийняти колективне рішення про необхідність у подальшому утриманні дитячого садочка з двома будівлями 1958 року побудови, без капітального ремонту. Якщо терміново не провести капітальний ремонт вказаних будівель, то через 2 – 3 роки дітям взагалі не буде місця для отримання дошкільної освіти.

Давайте разом зважимо, що будемо робити, підтримувати побажання та безпідставні емоції кількох громадян чи може збережемо та приведемо у належний стан «те що маємо»?

Сільський голова Ірина Бодяненко.

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!