МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ – 2017р

Вже є доброю традицією святкування Дня захисту дітей у с.Сагунівка. Цього року  свято організовано на досить високому рівні. Долучились депутати різних рівнів, підприємці села та СТОВ «Ломовате» які подарували дітям солодощі та цінні подарунки. Щиро дякуємо Всім небайдужим за допомогу в організації свята. Завітали на свято гості – Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич – заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, Нестеренко Ігор Іванович – депутат обласної ради,  Ковтун Оксана Анатоліївна -помічник народного депутата України Сергія Рудика які подарували солодощі та цінні подарунки дітям. Щиро Вам дякуємо!

Привітання голови Сагунівської сільської ради Бодяненко Ірини  З Днем захисту дітей!

 

Дорогі юні друзі !

Традиційно з початком літа міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей.

Розкажу про історію виникнення Дня захисту дітей:

Міжнародний день дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві. Історія замовчує, чому це дитяче свято було вирішено відзначати саме 1 червня.

За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого припала саме на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення “дитячої” конференції в Женеві.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщено стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, – це символ нашого спільного дому.

Любі діти ! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Тож оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Дитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини. В День захисту дітей, мої слова щирої подяки линуть до батьків та батьків-вихователів, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності.

Сьогодні, коли наша держава опинилась під впливом ворожої агресії, в суспільстві постала іще одна категорія дітей – це діти учасників антитерористичної операції. Вони по-дорослому  спостерігають за подіями на сході держави, і з нетерпінням чекають на повернення батьків.

Юні друзі ! Ваші батьки – це основа формування громадянської позиції. Вам є ким пишатись, є з кого брати приклад.

Зичу вам, дорогі діти, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ІРИНА БОДЯНЕНКО

 

 

 

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!