Привітання з Днем Святого Миколая

Шановні жителі Сагунівської громади!

Дорогі батьки та діти!

 

Свято Святого Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда.

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.

А ще в цей день діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя. Приємно порадувало те, що не тільки сільська рада прийняла участь у привітанні наших дітей з цим чудовим святом, а й СТОВ «Ломовате», Гура Сергій, Ганенко Сергій, Луговський Григорій, Пащина Олександр, Філіпоненко Ігор, Джулай Тамара, Джулай Сергій, Брик Василь.

 Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з нашої  уваги до дитини.
Щиро вітаю усіх жителів села Сагунівки, а передусім, її найкращих представників – дітей з Днем Святого Миколая! Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Всім бажаю достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить Вас і благословить на добрі справи. Хай у Ваших найкращих починаннях і добрих справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються.

 

Сільський голова       Ірина Бодяненко

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!