СКВЕР МРІЯ

В с.Сагунівка Черкаського району 10 червня  відбулося справжнє  свято. Група ініціативної молоді, чудового суботнього дня, зібралася в центрі села, щоб зробити свій внесок в благоустрій нещодавно збудовано скверу «Мрія». На цьому місті, протягом багатьох років, в самісінькому центрі села був пустир, необлаштований куточок землі.

Велика вдячність за допомогу у проведені благодійної акції активній молоді від пастви «Дім Євангелія» пастор Мирослав Комаров,   дизайнера Ольги Доброштан і наймолодшому художнику Алісі (1рік і два місяці). Їх мистецьким творчим зусиллям, прилегла до скверу стіна складських приміщень змінила свій вигляд із сірого шиферу до чудових художніх стрит-картин. Тепер шедеври художнього мистецтва стануть доступні всім відвідувачам скверу.  Щира вдячність за підтримку в організації заходу: Сергію Джулаю за надане приміщення; кухарям Ользі Оржахівській і  Ользі Шапошник за чудовий борщ і смачну печеню з картоплею. Завдяки спільним зусиллям учасників цієї унікальної акції, тепер  Сагунівська громада в центрі села має прекрасну зону відпочинку із дитячим майданчиком та гарним панорамним малюнком на стіні. Сквер «Мрія» чудове місце  відпочинку жителів та гостей с.Сагунівка.

Приємно усвідомлювати, що є в нашій країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє.

З повагою

Сільський голова Ірина Бодяненко

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!