У нашому непростому світі складно творити добро.

ПОДЯКА.

Наші прадіди говорили: “Життя прожити – не поле перейти”. Як важко прожити у сучасному світі! В наш непростий для країни час, за умов слабкого розвитку економіки, люди стали більше байдужі та егоїстичні, вони забули про співчуття, вболівання за інших. Майже кожен живе за принципом: моя хата скраю… Здається, що всі живуть у собі, тільки для себе та своєї родини. Це ж страшно! Ми вже поволі забуваємо, що таке добро, милосердя, увага, тепло людської душі!

Ще в давнину люди усвідомили, що тільки добро може врятувати світ, бо все те гарне, щире, а в цілому щасливе, починається саме з нього, – добра!

Сагунівська сільська рада,  

Висловлює величезну ВДЯЧНІСТЬ  нашим Друзям, а саме:

СТОВ «Ломовате» в особі директора Шварцмана Олександра Володимировича та колективу за придбані жалюзі  в актовий зал будинку культури с.Сагунівка, полив квітів біля обеліску , реставрацію стадіону!

ПРАТ «Боровицьке» в особі Ганенко Сергія Анатолійовича,  депутату Черкаської обласної ради Гурі Сергію Вікторовичу – за надані матеріали для ремонту  даху дитячого садочка ДНЗ «Пролісок»!

ПАТ «Рибгосп»  в особі голови правління Баранова Константина Миколайовича за придбання  двох мікрофонів  у будинок культури та участь у благоустрою села!

Рудику Сергію Ярославовичу – депутату Верховної ради за допомогу  під час реставрації пам’ятнику загиблим воїнам!

Омаргалієву  Констянтину Сапартаєвичу – депутату обласної ради – за сприяння в ремонті сільської лікарні!

Депутату Черкаської  обласної ради Нестеренку Ігорю Івановичу за надання допомоги  людям, які опинились в скрутному становищі,  будинку культури і неоціненну допомогу по благоустрою села Сагунівки!

Депутату Черкаської районної ради Лакутіну Володимиру Олександровичу,  який вносить величезний вклад у розвиток і процвітання села!

Заступнику голови Всеукраїнської організації інвалідів Ользі Журавльовій за підготовлені подарунки дітям-інвалідам!

Підприємцям с.Сагунівки за допомогу в організації свят і благоустрою села – Брик Василю Олексійовичу, Джулай Тамарі Миколаївні, Бурейко Олександру Констянтиновичу, Джулай Олегу Вікторовичу, ПП «Магазин «Абсолют», Луговському Григорію Івановичу, Атамась Віталію Борисовичу, Філіпоненко Ігорю Анатолійовичу, Собко Анатолію Олексійовичу!

Директору Черкаського РЕМ Подухайло Андрію Олександровичу-  за сприяння по виготовленню документації!

Біляєву Юрію Вініаміновичу -за придбання стільців в Сагунівську сільську бібліотеку!

Черкаській обласній благодійній організації інвалідів в особі Петроченко Валерія Олександровича – за придбання  інвалідних візків, подарунків дітям та людям похилого віку!

Людям з чистим та добрим серцем, Волонтерам – Чепурному Миколі Івановичу, Братцеву Андрію Леонідовичу, Сагун Вячеславу Григоровичу,  Захаровій Валентині Олександрівні, Гібнер Катерині Миколаївні, Чепурній Ірині Олександрівні, Прядці Вірі Іванівні, Царенко Валентині Миколаївні за неоціненну допомогу Українській армії.

Жителям с.Сагунівка, які працюють на громадських роботах Цікоті  Леоніду Андрійовичу, Пономаренко Григорію Івановичу, Кривошеї Валентині Іванівні, Джулай Валентині Григорівні!

Працівникам Черкаського районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян – Шапошник Наталії Миколаївні, Сагун Лесі Василівні, Шапошник Ользі Григорівні Оржихівській Ользі Василівні за вклад по благоустрою рідного села!

Працівникам будинку культури за проведення святкових і соціально значущих заходів!

Працівникам сільської ради, а також сільським депутатам  за сумлінну роботу розвитку соціальної сфери села!

Школярам старших класів за допомогу по наведенню порядку біля обеліску Слави загиблим воїнам в центрі села!

Всім жителям села, що приймали участь у благоустрою рідного села!

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і безсумнівно, відчутна підтримка знедоленим і нужденним. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і багато тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою

Голова Сагунівської сільської ради

Бодяненко Ірина Іванівна.

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!