1 Червня – Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні міжнародний день захисту дітей!

Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоб послухати дітей та інколи в них повчитися.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Почесними гостями на заході були голова районної ради Олексій Собко, депутат обласної ради Ігор Нестеренко, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало, заступник голови Всеукраїнської організації інвалідів «Рух за рівні можливості» Ольга Журавльова.

У своєму вітальному слові  сільський голова Бодяненко Ірина Іванівна зазначила, -разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.Свято планували провести заздалегідь, підготували конкурси, розваги, пісні, вірші та веселих аніматорів, закуплені подарунки та солодощі.  Для дітей інвалідів з батьками в рамках заходу організовано чаювання. Заступником голови Всеукраїнської організації інвалідів Ольгою Журавльовою підготовлено подарунки. Небайдужий до долі дітей-інвалідів, директор СТОВ «Ломовате» Володимир Шварцман роздав подарунки шістьом дітям. Заслоговують на вдячність і подяку за надану матеріальну підтримку у проведенні свята Бурлай Світлана, Овчаренко Наталля, Джулай Сергій,Брик Василь, Джулай Тамара, Чорноостровська Ірина.Сподіваємося на подальшу співпрацю і взаєморозуміння. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів.

 

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!