3 грудня – особливий день для всієї світової спільноти

3 грудня – особливий день для всієї світової спільноти. Генеральна Асамблея ООН в 1992 році оголосила його Міжнародним днем інвалідів.
В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. Цінність та гуманізм будь-якого суспільства визначається тим, як держава ставиться до дітей, людей похилого віку, інвалідів, до тих, хто найбільш незахищений та вразливий, кому особливо важко в житті.
В Сагунівській сільській раді проведено зустріч з близькими родичами людей які мають особливі потреби, обговорено проблеми та можливі шляхи надання допомоги тим, хто постраждав від жорстокої хвороби – від народження, в дитинстві чи у зрілому віці. Сільський голова Ірина Бодяненко зауважила, що цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня. Долучились до заходу та презентували подарунки керівництво СТОВ «Ломовате» директор Шварцман Олександр Володимирович, ТОВ «Черкаський землекадастровий центр» директор Тур Юрій Іванович, Черкаська районна організація «Союз організації інвалідів України» голова Островська Марія Дмитрівна.

Зв'язатись з нами

Напишiть нам своє прохання або рекомендацiї, будемо дуже вдячнi за спiвпрацю!